- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny IPX
- VNÚTORNÝ PANEL M100-X Vidos IPX
VNÚTORNÝ PANEL M100-X Vidos IPX
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL M100-X Vidos IPXSkladom205,54 EUR167,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Vidos IPX ; Tienenie: 7 " dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Hlavné vlastnosti: Automatický alebo ručný záznam obrazu, Nastavenie hlasitosti ; Napájanie: 12 V DC PoE 802.3af ;
| Kompatibilita: | Vidos IPX |
| Tienenie: | 7 " dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 1 |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Napájanie: | |
| Farba: | Strieborný |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 210 x 142 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




