- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Vnútorné panely
- VNÚTORNÝ PANEL SCP3044A-BZ IP / Wi-Fi / 4-Wire DAHUA
VNÚTORNÝ PANEL SCP3044A-BZ IP / Wi-Fi / 4-Wire DAHUA
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL SCP3044A-BZ IP / Wi-Fi / 4-Wire DAHUASkladom944,85 EUR768,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: DAHUA ; Tienenie: 10.1 " kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1280 x 800 ; Hlavné vlastnosti: Modul Wi-Fi, ; Vstupy/výstupy alarmov: 8 / 1 ; Port RS-485; Napájanie: PoE ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 10.1 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1280 x 800 |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 8 / 1 |
| Port RS-485: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 15 W (práca) ≤ 12 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 247 x 156 x 33 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






