- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- Vnútorné panely
- VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KC9570-WTE1/S Hikvision
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KC9570-WTE1/S Hikvision
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KC9570-WTE1/S HikvisionSkladom1 625,23 EUR1 321,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Modulové video domáce telefóny IP Hikvision ; Tienenie: 10.1 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1920 x 1200 ; Zabudovaná pamäť: 16 GB (zabudovaná) ; Hlavné vlastnosti: Modul Wi-Fi - IEEE802.11 ax/b/g/n, Wi-Fi 6, 2 x Výstup relé NO/NC : 30 V DC / 1 A Druhé rozhranie Ethernet (na integráciu do systémov IoT / Smart Home), Obojsmerná komunikácia, Tlmenie a redukcia ozveny/digitálna redukcia šumov, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, ; Vstupy alarmu: 8 ; Napájanie: 12 V DC / 2.5 A, PoE (802.3at) ;
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny IP Hikvision |
| Tienenie: | 10.1 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1200 |
| Zabudovaná pamäť: | 16 GB (zabudovaná) 4 GB RAM |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 24 W |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.555 kg |
| Rozmery: | 247 x 156 x 24 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305306160 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






