- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH6351-WTE1 Hikvision
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH6351-WTE1 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH6351-WTE1 HikvisionSkladom584,90 EUR475,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Domáce videotelefóny Hikvision IP ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Zabudovaná pamäť: 128 MB (zabudovaná) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Obojsmerná komunikácia, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, ; Vstupy alarmu: 8 ; Napájanie: 12 V DC, IEEE 802.3af ;
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny Hikvision IP |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Materiál prevedenia: | Umelá hmota (ABS) + Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 180 x 123 x 21 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, turečtina, maďarčina, ukrajinčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303851 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





