- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- Vnútorné panely
- VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH8381-WTE1 Hikvision
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH8381-WTE1 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH8381-WTE1 HikvisionSkladom442,38 EUR359,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Domáce videotelefóny Hikvision IP ; Tienenie: 7 " IPS - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Zabudovaná pamäť: 128 MB (zabudovaná) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, Výstupy relé : 4 x NO/NC, Physical button for open the door, Otváranie na diaľku s pomocou mobilného klienta alebo softvéru, Obojsmerná komunikácia, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, ; Vstupy alarmu: 8 ; Napájanie: PoE (802.3af/at), 12 V DC ;
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny Hikvision IP |
| Tienenie: | 7 " IPS - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 180 x 128 x 22 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305305631 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






