- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- II. generácia
- VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH9310-WTE1(B) Hikvision
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH9310-WTE1(B) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL Wi-Fi / IP DS-KH9310-WTE1(B) HikvisionSkladom487,46 EUR396,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Domáce videotelefóny Hikvision IP ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Zabudovaná pamäť: 8 GB eMMC (zabudovaná) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Obojsmerná komunikácia, Tlmenie a redukcia ozveny/digitálna redukcia šumov, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, ; Vstupy alarmu: 8 ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af) ;
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny Hikvision IP |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 8 GB eMMC (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8 W |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| Rozmery: | 187 x 137 x 26 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303165 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





