- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- RTV antény
- Antény širokopásmové pre pásma I-V
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA MAGNET
VŠESMEROVÁ ANTÉNA MAGNET
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA MAGNETSkladom34,01 EUR27,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Všesmerová aktívna anténa, externá s magnetickým podstavcom; Prijímané kanály: 6 ... 12, 21 ... 49 ; Zosilenie : 30 ... 33 dB, 44 dB (max) ; Rozsah frekvencie: 174 ... 230 MHz, 470 ... 698 MHz ; Polarizácia: Vodorovná ;
| Prijímané kanály: | |
| Zosilenie : | 30 ... 33 dB, 44 dB (max) |
| Rozsah frekvencie: | 174 ... 230 MHz, 470 ... 698 MHz |
| Polarizácia: | Vodorovná |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V / 24 V DC, 30 mA Zástrčka autozapaľovača |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | Ø 280 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | WIEDYSKA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




