- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- WIRELESS DOORBELL BUTTON ATLO-AD-ML30
WIRELESS DOORBELL BUTTON ATLO-AD-ML30
- Kompletné špecifikácie
WIRELESS DOORBELL BUTTON ATLO-AD-ML30Skladom4,07 EUR3,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie z batérie: 1 x CR2032 3V ; Vybrané vlastnosti: Kryt - Plastová, Povrchová LED indikácia Nízka spotreba energie < 10 µA ; Index of Protection;
| Spolupráca: | poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Napájanie z batérie: | 1 x CR2032 3V |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah prenosu: | ≤ 100 m (v otvorenom teréne) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 85 % |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | Ø 50 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





