- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- WIRELESS DOORBELL WITH PIR DETECTOR GB-212 GreenBlue
WIRELESS DOORBELL WITH PIR DETECTOR GB-212 GreenBlue
- Kompletné špecifikácie
WIRELESS DOORBELL WITH PIR DETECTOR GB-212 GreenBlueSkladom30,11 EUR24,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Optická - zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 58 ; Prevádzkový dosah: max. 150 m v otvorenom teréne ; Napájanie: 230 V AC - Bezdrôtový zvonček dverí, Batéria 3 V CR2450 - Bezdrôtový detektor ;
| Režim signalizácie: | Optická - zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 58 |
| Nastavenie hlasitosti: | 4 úrovne hlasitosti, 25 ... 110 dB |
| Prevádzkový dosah: | max. 150 m v otvorenom teréne |
| Frekvenčné pásmo: | 433.92 MHz |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | GreenBlue |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




