- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Mechanická ochrana
- ZABEZPEČENIE ATLO-SF20EL ATLO
ZABEZPEČENIE ATLO-SF20EL ATLO
- Kompletné špecifikácie
ZABEZPEČENIE ATLO-SF20EL ATLOSkladom31,28 EUR25,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hlavné vlastnosti: Elektronický zámok so 3-8 číslicovým kódom ; Hrúbka dosky: 3 mm ; Hmotnosť: 4.145 kg ; Rozmery: 310 x 200 x 200 mm ;
| Napájanie z batérie: | Alkalické batérie - 4 x LR6 (AA), 1.5 V |
| Farba: | Čierny |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kód výrobcu: | * 1 5 9 * - odomknutie a zamknutie zámky |
| Hrúbka dosky: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 4.145 kg |
| Rozmery: | 310 x 200 x 200 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




