- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- RTV / SAT zosilňovače
- ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA SA-51D 5 VÝSTUPOV / 5 VSTUPOV TERRA
ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA SA-51D 5 VÝSTUPOV / 5 VSTUPOV TERRA
- Kompletné špecifikácie
ZOSILŇOVAČ DO MULTISWITCHA SA-51D 5 VÝSTUPOV / 5 VSTUPOV TERRANie je skladom146,06 EUR118,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 4x 950 MHz ... 2400 MHz, 1x 47 MHz ... 790 MHz ; Výstupy: V.Lo, H.Lo, V.Hi, H.Hi, RTV ; Zosilnenie SAT: 22 dB ; Zosilnenie TV: 22 dB ; Separácia: Medzi vstupmi SAT/SAT 30 dB Medzi vstupmi TV/SAT 30 dB ; Napájanie predzosilňovačov: 12 V DC ;
| Vstupy: | 4x 950 MHz ... 2400 MHz , 1x 47 MHz ... 790 MHz |
| Výstupy: | V.Lo, H.Lo, V.Hi, H.Hi, RTV |
| Zosilnenie SAT: | 22 dB |
| Regulácia zosilenia SAT: | 0 ... 15 dB so skokom po 1 dB |
| Zosilnenie SAT (prekorekcia kábla): | 0 / 3 / 5 / 7 dB |
| Zosilnenie TV: | 22 dB |
| Regulácia zosilenia TV: | 0 ... 15 dB so skokom po 1 dB |
| Zosilnenie TV (prekorekcia kábla): | 0 / 6 / 12 / 18 dB |
| Separácia: | |
| Vlastné šumy: | < 9 dB |
| Maximálna výstupná úroveň SAT: | 114 dBµV |
| Maximálna výstupná úroveň TV: | 109 dBµV |
| Napájanie zariadenia: | ![]() |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC / 0.1 A |
| Priechod DC (max.): | 2 A |
| Napájanie: | 9 ... 18 V DC |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Rozmery: | 178 x 135 x 32 mm |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





