- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- RTV / SAT zosilňovače
- ZOSILŇOVAČ SVS-2-04 10 dB AXING
ZOSILŇOVAČ SVS-2-04 10 dB AXING
- Kompletné špecifikácie
ZOSILŇOVAČ SVS-2-04 10 dB AXINGSkladom8,38 EUR6,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 47 MHz ... 2400 MHz ; Úroveň výstupu: 95 dBµV ... 97 dBµV ;
| Rozsah frekvencie: | 47 MHz ... 2400 MHz |
| Zosilenie : | 10 dB |
| Korekcia v rozsahu satelitných frekvencií: | ![]() |
| Úroveň výstupu: | 95 dBµV ... 97 dBµV |
| Typy konektorov: | "F" |
| Priechod DC napätia: | ![]() |
| Prevádzkové napätie: | 14 ... 18 V DC |
| Spotreba prúdu: | ≤ 40 mA (bez napájania prevodníka) |
| Výrobca / Značka: | AXING |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






