- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- 4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA UREMOTE-BASIC/BLEBOX Wi-Fi
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA UREMOTE-BASIC/BLEBOX Wi-Fi
- Kompletné špecifikácie
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA UREMOTE-BASIC/BLEBOX Wi-FiSkladom38,35 EUR31,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Four-channel universal remote control for BleBox system devices; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Prevádzkový dosah: ≤ 100 m (v otvorenom teréne) ≤ 40 m (vovnútri) ; Vybrané vlastnosti: Počet tlačidiel : 4 4 nezávislé kanály, 4 groups, Počet podporovaných zariadení : 3 / Kanál, Podpora technológie μWiFi ; Farba: Čierny ;
| Napájanie: | |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Prevádzkový dosah: | ≤ 100 m (v otvorenom teréne) ≤ 40 m (vovnútri) |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| Rozmery: | 72 x 39 x 12 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




