- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- USB
- ADAPTÉR A1049ABK01 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C UNITEK
ADAPTÉR A1049ABK01 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR A1049ABK01 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C UNITEKSkladom4,06 EUR3,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Prechod : Konektor USB-A / Zásuvka USB-C ; Maximálny výstupný výkon: 18 W ; Podporovaná rýchlosť prenosu: 10 Gbps ; Materiál: Zliatina zinku ;
| Typ konektora: | Prechod : Konektor USB-A / Zásuvka USB-C |
| Maximálny výstupný výkon: | 18 W |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10 Gbps |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál: | Zliatina zinku |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 36 x 17 x 6 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




