- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- USB
- ADAPTÉR ADGCAC1 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C Green Cell
ADAPTÉR ADGCAC1 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C Green Cell
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR ADGCAC1 ZÁSTRČKA USB-A / ZÁSUVKA USB-C Green CellSkladom2,95 EUR2,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Prechod : Zástrčka USB-A / Zásuvka USB-C ; Maximálny výstupný výkon: 12 W ; Podporovaná rýchlosť prenosu: 480 Mbps ; Materiál: Hliník ;
| Typ konektora: | Prechod : Zástrčka USB-A / Zásuvka USB-C |
| Maximálny výstupný výkon: | 12 W |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 480 Mbps |
| Vybrané vlastnosti: | Plug & Play |
| Certifikáty: | EN 55032, FCC SDOC, RoHS 2.0 |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | 14.9 x 22.0 x 6.8 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




