- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Priechodky a spojky
- ADAPTÉR BNC-W/S*P10
ADAPTÉR BNC-W/S*P10
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR BNC-W/S*P10Skladom3,55 EUR2,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Prechod BNC Konektor / svorkovnica ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Prechod BNC Konektor / svorkovnica |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| Rozmery: | 40 x 15 x 15 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






