- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- ADAPTÉR C18148AGY01-3M USB-C/RJ-45 UNITEK
ADAPTÉR C18148AGY01-3M USB-C/RJ-45 UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR C18148AGY01-3M USB-C/RJ-45 UNITEKSkladom14,68 EUR11,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor RJ-45 ; Dĺžka káblu: 3 m ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor RJ-45 |
| Materiál: | Hliník |
| Dĺžka káblu: | 3 m |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 6 mm |
| Hmotnosť: | 0.120 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




