- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-10-HS ATTE
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-10-HS ATTE
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-10-HS ATTESkladom6,63 EUR5,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Adaptér PoE AEPI-1-10-HS je modul určený na napájanie zariadení priemyselnej televízie pracujúcich v štandardoch PoE 802.3at/af a Passive PoE; Výstupný výkon: max. 40 W Passive PoE, max. 30 W PoE (802.3at), max. 15.4 W PoE (802.3af) ; Vstupné napätie: 10 ... 48 V DC ;
| Výstupný výkon: | max. 40 W Passive PoE , max. 30 W PoE (802.3at) , max. 15.4 W PoE (802.3af) |
| Počet vstupov: | |
| Vstupné napätie: | 10 ... 48 V DC |
| Výstupné napätie: | 10 ... 48 V DC - rovné vstupnému napätiu |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 18 x 45 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





