- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-50 ATTE
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-50 ATTE
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE AEPI-1-50 ATTESkladom30,33 EUR24,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 10 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 10 ... 56 V DC ;
| Výstupný výkon: | max. 90 W (celkom) |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 2 ks. skrutkové svorky |
| Vstupné napätie: | 10 ... 56 V DC - PoE |
| Výstupné napätie: | 10 ... 56 V DC - napätie rovnaké ako na vstupe |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti napájania PoE na porte |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 73 x 51 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





