- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-12-240 ATTE
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-12-240 ATTE
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-12-240 ATTESkladom24,96 EUR20,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Adaptér PoE SDIP-12-240 je napájaný z linky PoE 48V a znižuje napätie na 24V na výstupe RJ45; Vstupné napätie: 35 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 24 V DC ;
| Výstupný výkon: | max. 12 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstupné napätie: | 35 ... 56 V DC - PoE |
| Výstupné napätie: | 24 V DC - PoE |
| Výstupný prúd: | max. 0.5 A @ 24 V DC |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Kryt: | Plast (polykarbonát) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 63 x 20 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




