- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-40-120 ATTE
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-40-120 ATTE
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE SDIP-40-120 ATTESkladom46,53 EUR37,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 44 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ;
| Výstupný výkon: | max. 40 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstupné napätie: | 44 ... 56 V DC - PoE |
| Výstupné napätie: | skrutkové svorky : 12 V DC |
| LED indikátory: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Červená |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 73 x 51 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




