- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-PD20-AD STG
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-PD20-AD STG
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-PD20-AD STGSkladom24,78 EUR20,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 44 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 5 V DC / 12 V DC / 24 V DC ; Výstupný výkon: max. 20 W ; Vybrané vlastnosti: Porty LAN - 100/1000 Mbps ;
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstup PoE: | PoE (802.3at), Passive PoE |
| Vstupné napätie: | 44 ... 56 V DC - PoE |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 1 ks. skrutkové svorky |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný výkon: | max. 20 W |
| Výstupný prúd: | 1 A @ 12 V DC |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 71 x 56 x 30 mm (v bytovej jednotke) 61 x 50 x 22 mm (bez krytu) |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 48 mm (v bytovej jednotke) 44 mm (bez krytu) |
| Dĺžka káblu: | 150 mm |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





