- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-POE48-24 STG
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-POE48-24 STG
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE STG-POE48-24 STGSkladom19,75 EUR16,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 35 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 24 V DC ;
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstup PoE: | PoE (802.3af), Passive PoE |
| Vstupné napätie: | 35 ... 56 V DC - PoE |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Výstupné napätie: | PoE OUT : 24 V DC - PoE |
| Výstupný výkon: | max. 12 W |
| Výstupný prúd: | 0.5 A @ 24 V DC |
| LED indikátory: | Indikácia prítomnosti DC napätia na výstupe |
| Vybrané vlastnosti: | Porty LAN - 100/1000 Mbps |
| Ochrany: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.040 kg |
| Rozmery: | 62 x 44 x 30 mm (v bytovej jednotke) 51 x 36 x 17 mm (bez krytu) |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 49 mm (v bytovej jednotke) 30 mm (bez krytu) |
| Výrobca / Značka: | STG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





