- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR NAPÁJANIA POE UQ-POE-54-80W-G
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE UQ-POE-54-80W-G
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR NAPÁJANIA POE UQ-POE-54-80W-GSkladom44,58 EUR36,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ;
| Výstupný výkon: | max. 80 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Počet výstupov: | 1 ks. RJ-45 |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 54 V DC |
| LED indikátory: | pripojenie napájacieho káblu k adaptéru PoE |
| Vybrané vlastnosti: | Čísla pinov konektoru RJ-45 |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 35 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 123 x 65 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





Proti prepätiu