- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE POE-48/NX-1G 24 W DELTA NETWORK
ADAPTÉR POE POE-48/NX-1G 24 W DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE POE-48/NX-1G 24 W DELTA NETWORKSkladom11,13 EUR9,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
POE-48/NX-1G napája zariadenie pomocou technológie PoE; Prenosové rýchlosti: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Výstupný výkon: 24 W ;
| Prenosové rýchlosti: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Štandardy: | IEEE 802.3at |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| LED indikátory: | Pripojenie k napájaniu |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plast |
| Čísla pinov konektoru RJ-45: | DATA : 1, 2 a 3, 6 Napájanie : 4, 5 (+) a 7, 8 (-) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 5 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.187 kg |
| Rozmery: | 85 x 44 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




