- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE POE-48/NX-48W 48 W
ADAPTÉR POE POE-48/NX-48W 48 W
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE POE-48/NX-48W 48 WSkladom14,16 EUR11,51 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
POE-48/NX-48W napája zariadenie pomocou technológie PoE; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Výstupný výkon: 48 W ;
| Štandardy: | 802.3af / IEEE 802.3at |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| LED indikátory: | |
| Výstupný výkon: | 48 W |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť vzájomného fyzického prepojenia napájacích zdrojov |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Plast |
| Čísla pinov konektoru RJ-45: | DATA : 1, 2 a 3, 6 Napájanie : 4, 5 (+) a 7, 8 (-) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 50 °C / 0 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Rozmery: | 145 x 64 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





