- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE POE350 90 W CUDY
ADAPTÉR POE POE350 90 W CUDY
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE POE350 90 W CUDYSkladom44,55 EUR36,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: max. 54 V DC ; Výstupný výkon: 90 W ;
| Štandardy: | IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | max. 54 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| Diódy LED: | |
| Výstupný výkon: | 90 W - podporuje iné a menšie kapacity |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Čísla pinov konektoru RJ-45: | 1000 Mbps - 1/2-, 4/5+, 3/6+, 7/8- |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 40 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.685 kg |
| Rozmery: | 180 x 100 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




