- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR POE PR324EUB 24 W TELTONIKA
ADAPTÉR POE PR324EUB 24 W TELTONIKA
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE PR324EUB 24 W TELTONIKASkladom21,77 EUR17,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporovaná rýchlosť prenosu: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 24 V DC ; Výstupný výkon: 24 W ;
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC @ 50 Hz ... 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 24 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 1 x Zdierka napájania IEC C6 |
| LED indikátory: | PoE, LAN |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Vybrané vlastnosti: | Čísla pinov konektoru RJ-45 : 1/2, 3/6 - Vodiče na prenos dát ; 4/5, 7/8 - Vodiče na prenos dát + Napájanie |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 86 x 44 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | TELTONIKA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




