- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE SPT-1G/1G-90W-H 90 W
ADAPTÉR POE SPT-1G/1G-90W-H 90 W
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE SPT-1G/1G-90W-H 90 WSkladom48,11 EUR39,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 52 ... 56 V DC ; Výstupný výkon: 90 W ;
| Štandardy: | IEEE 802.3af / IEEE 802.3at / IEEE 802.3bt |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 52 ... 56 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| LED indikátory: | Diódy LED : |
| Výstupný výkon: | 90 W |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť vzájomného fyzického prepojenia napájacích zdrojov |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 ... 50 °C / 0 ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.226 kg |
| Rozmery: | 145 x 64 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




