- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Napájacie adaptéry
- ADAPTÉR POE SPT-1G/1GP-30W-S 30 W
ADAPTÉR POE SPT-1G/1GP-30W-S 30 W
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE SPT-1G/1GP-30W-S 30 WSkladom27,83 EUR22,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandardy: PoE IEEE 802.3af, IEEE 802.3at ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 52 V DC ; Maximálny výstupný prúd: 580 mA ; Výstupný výkon: 30 W ;
| Štandardy: | |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 52 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 |
| Maximálny výstupný prúd: | 580 mA |
| LED indikátory: | Power, PoE |
| Výstupný výkon: | 30 W |
| Ochrany: | Preťažené |
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Vybrané vlastnosti: | Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 ... 50 °C / 10 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 166 x 55 x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




