- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie cez Ethernet (PoE)
- ADAPTÉR POE TL-POE4824G 24 W TP-Link
ADAPTÉR POE TL-POE4824G 24 W TP-Link
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR POE TL-POE4824G 24 W TP-LinkSkladom26,43 EUR21,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
TL-POE4824G napája zariadenie pomocou technológie PoE; Podporovaná rýchlosť prenosu: 1000 Mbps ; Vstupné napätie: 100 V ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 48 V DC ; Výstupný výkon: 24 W ;
| Podporovaná rýchlosť prenosu: | 1000 Mbps |
| Vstupné napätie: | 100 V ... 240 V AC @ 50 Hz / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 48 V DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Konektor: | 2 x Zásuvka RJ-45 1 x Zdierka napájania IEC C6 |
| LED indikátory: | Pripojenie k napájaniu |
| Výstupný výkon: | 24 W |
| Kryt: | Plast |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 110 x 57 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-Link |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




