- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- ADAPTÉR PRE DISKY USB 3.0 Y-1096 SmartLink Manta SATA I, SATA II, SATA III UNITEK
ADAPTÉR PRE DISKY USB 3.0 Y-1096 SmartLink Manta SATA I, SATA II, SATA III UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR PRE DISKY USB 3.0 Y-1096 SmartLink Manta SATA I, SATA II, SATA III UNITEKSkladom7,85 EUR6,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: SATA I - 2.5 ", SATA II - 2.5 ", SATA III - 2.5 " ; Výstup: USB 3.0 ;
| Rad: | SmartLink Manta |
| Podporované pevné disky: | SATA I - 2.5 " , SATA II - 2.5 " , SATA III - 2.5 " |
| Podporované optické jednotky: | ![]() |
| Výstup: | USB 3.0, zástrčka A - 5 Gbps |
| LED kontrolky: | Prenos údajov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | USB-A - 5 V DC |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Rozmery: | 71 x 41 x 9 mm |
| Dĺžka káblu: | 30 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





