- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie PoE 802.3af(at)
- Stabilizátory PoE
- ADAPTÉR PRE NAPÁJANIE PO KRÚTENEJ DVOJLINKE INS-3AF-O-G UBIQUITI
ADAPTÉR PRE NAPÁJANIE PO KRÚTENEJ DVOJLINKE INS-3AF-O-G UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR PRE NAPÁJANIE PO KRÚTENEJ DVOJLINKE INS-3AF-O-G UBIQUITISkladom31,47 EUR25,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 48 V DC - PoE (802.3af) ; Výstupné napätie: 24 V DC / 500 mA - Ubiquiti Passive PoE ;
| Počet vstupov: | 1 ks. RJ-45 - 10/100/1000 Base-T |
| Vstupné napätie: | 48 V DC - PoE (802.3af) |
| Výstupné napätie: | 24 V DC / 500 mA - Ubiquiti Passive PoE |
| LED indikátory: | ![]() |
| Ochrany: | Protipožiarna ochrana |
| Kryt: | Plast |
| Vybrané vlastnosti: | Farba : Biela |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 160 x 30 x 30 mm |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 ... 70 °C / 10 ... 90 % |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





