- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- ADAPTÉR USB-C / DISPLAYPORT V1409A 2 m 4K UHD UNITEK
ADAPTÉR USB-C / DISPLAYPORT V1409A 2 m 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
ADAPTÉR USB-C / DISPLAYPORT V1409A 2 m 4K UHD UNITEKSkladom7,46 EUR6,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka káblu: 2 m ; Vstupy: Konektor USB-C ; Výstupy: Konektor DisplayPort ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: 4K UHD ;
| Dĺžka káblu: | 2 m |
| Vstupy: | Konektor USB-C |
| Výstupy: | Konektor DisplayPort |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | 4K UHD |
| HDCP: | 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




