- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Iné napájacie adaptéry
- AUTOTRANSFORMÁTOR ATS-110/230V
AUTOTRANSFORMÁTOR ATS-110/230V
- Kompletné špecifikácie
AUTOTRANSFORMÁTOR ATS-110/230VSkladom71,36 EUR58,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 115 V AC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Maximálne zaťaženie: 0.4 A ;
| Druh adaptéra: | Transformátorový |
| Napájacie napätie: | 115 V AC |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie: | 0.4 A |
| Menovitý výkon: | 100 VA |
| Dĺžka káblov: | 0.65 m |
| Druh ochrany: | Sklenená poistka 0.8 A |
| Rozmery: | 121 x 71 x 45 mm |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




