- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA 6V/1.3AH-MW
BATÉRIA 6V/1.3AH-MW
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 6V/1.3AH-MWSkladom7,05 EUR5,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 6 V ; Kapacita akumulátora: 1.3 Ah ; Typ batérie: Bezobslužný olovený akumulátor AGM ; Životnosť akumulátora: ≤ 5 roky ;
| Menovité napätie: | 6 V |
| Kapacita akumulátora: | 1.3 Ah |
| Typ batérie: | Bezobslužný olovený akumulátor AGM |
| Životnosť akumulátora: | ≤ 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 97 x 54 x 21 mm |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




