- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA 6V/12AH-MWS MW Power
BATÉRIA 6V/12AH-MWS MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 6V/12AH-MWS MW PowerSkladom16,19 EUR13,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 12 Ah ; Menovité napätie: 6 V ; Životnosť akumulátora: 6 ... 9 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 12 Ah |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 4 A |
| Životnosť akumulátora: | 6 ... 9 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 1.57 kg |
| Rozmery: | 151 x 50 x 99 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




