- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA 6V/12AH-UL ULTRACELL
BATÉRIA 6V/12AH-UL ULTRACELL
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 6V/12AH-UL ULTRACELLSkladom18,02 EUR14,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 12 Ah ; Menovité napätie: 6 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: ≤ 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 12 Ah |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 3.6 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | ≤ 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 1.78 kg |
| Rozmery: | 151 x 51 x 97 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




