- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA 6V/5AH-MWS MW POWER
BATÉRIA 6V/5AH-MWS MW POWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 6V/5AH-MWS MW POWERNie je skladom6,98 EUR5,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 5 Ah ; Menovité napätie: 6 V ; Životnosť akumulátora: 3 ... 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 5 Ah |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 1.4 A |
| Životnosť akumulátora: | 3 ... 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Rozmery: | 70 x 47 x 107 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




