- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA 6V/7.2AH-MWS MW Power
BATÉRIA 6V/7.2AH-MWS MW Power
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 6V/7.2AH-MWS MW PowerSkladom8,77 EUR7,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 7.2 Ah ; Menovité napätie: 6 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: ≤ 5 roky ;
| Kapacita akumulátora: | 7.2 Ah |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 2 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Životnosť akumulátora: | ≤ 5 roky |
| Konektor: | Typ T1 |
| Hmotnosť: | 1.03 kg |
| Rozmery: | 151 x 35 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | MW Power |
| Záruka: | 12 mesiacov |
Tovar zaradený v kategóriách




