- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA BAT-HR14/AKU-2500*P2 1.2 V Ni-MH HR14 / C ENERGIZER
BATÉRIA BAT-HR14/AKU-2500*P2 1.2 V Ni-MH HR14 / C ENERGIZER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA BAT-HR14/AKU-2500*P2 1.2 V Ni-MH HR14 / C ENERGIZERSkladom14,53 EUR11,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Menovité napätie: 1.2 V ; Kapacita akumulátora: 2500 mAh ; Typ batérie: Ni-MH ; Rozmery: HR14 / C ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Menovité napätie: | 1.2 V |
| Kapacita akumulátora: | 2500 mAh |
| Typ batérie: | Ni-MH |
| Rozmery: | HR14 / C |
| Hmotnosť: | 0.057 kg |
| Výrobca / Značka: | ENERGIZER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




