- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA DS-2FSCH30 PRE KAMERU DS-2XS6A87G1-L/C32S80 10.8 V Hikvision
BATÉRIA DS-2FSCH30 PRE KAMERU DS-2XS6A87G1-L/C32S80 10.8 V Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA DS-2FSCH30 PRE KAMERU DS-2XS6A87G1-L/C32S80 10.8 V HikvisionSkladom1 350,53 EUR1 097,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 10.8 V ; Kapacita akumulátora: 30 Ah ; Použitie: DS-2XS6A87G1-L/C32S80 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný solárny regulátor nabíjania akumulátorov MPPT ; Index of Protection: IP68 ; Typ (rozmery): 255 x 172 x 80 mm ;
| Menovité napätie: | 10.8 V |
| Kapacita akumulátora: | 30 Ah |
| Použitie: | DS-2XS6A87G1-L/C32S80 |
| Maximálny výstupný prúd: | 8 A |
| Napätie dobíjania akumulátora: | max. 12.6 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP68 |
| Farba: | Biela |
| Typ (rozmery): | 255 x 172 x 80 mm |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





