- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650CC/EP 3.6 V EUROPOWER
BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650CC/EP 3.6 V EUROPOWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650CC/EP 3.6 V EUROPOWERSkladom4,73 EUR3,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 3.6 V ; Kapacita akumulátora: 2.15 Ah ; Typ batérie: Li-Ion ; Rozmery: 18650 ;
| Menovité napätie: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora: | 2.15 Ah |
| Napätie dobíjania akumulátora: | max. 4.2 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.075 A - štandardné nabíjanie 2.15 A - rýchle nabíjanie |
| Maximálny výstupný prúd: | 10 A |
| Minimálne prípustné napätie akumulátora: | 2.75 V |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Rozmery: | 18650 |
| Ochrana: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.044 kg |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






