- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-30Q/AKU 3.6 V SAMSUNG
BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-30Q/AKU 3.6 V SAMSUNG
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-30Q/AKU 3.6 V SAMSUNGSkladom8,55 EUR6,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 3.6 V ; Kapacita akumulátora: 3.0 Ah ; Typ batérie: Li-Ion ;
| Menovité napätie: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora: | 3.0 Ah |
| Napätie dobíjania akumulátora: | max. 4.2 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.5 A - štandardné nabíjanie 4.0 A - rýchle nabíjanie |
| Maximálny výstupný prúd: | 15.0 A - stály |
| Minimálne prípustné napätie akumulátora: | 2.5 V |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Rozmery: | 18650 |
| Ochrana: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Výrobca / Značka: | SAMSUNG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






