- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-3300-XTAR/AKU 3.6 V XTAR
BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-3300-XTAR/AKU 3.6 V XTAR
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-3300-XTAR/AKU 3.6 V XTARSkladom11,27 EUR9,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 3.6 V ; Kapacita akumulátora: 3.3 Ah ; Ochrany: Pred prebitím, Pred nadmerným vybitím, Protiskratový ; Typ batérie: Li-Ion ;
| Menovité napätie: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora: | 3.3 Ah |
| Napätie dobíjania akumulátora: | 4.25 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 1.5 A |
| Maximálny výstupný prúd: | 10 A |
| Ochrany: | |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Rozmery: | 18650 |
| Ochrana: | Electronic protection |
| Hmotnosť: | 0.050 kg |
| Výrobca / Značka: | XTAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




