- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- BEZDRÔTOVÁ OPTICKÁ MYŠ T060AGY01 SlimTrack, 1600 dpi 2.4 GHz UNITEK
BEZDRÔTOVÁ OPTICKÁ MYŠ T060AGY01 SlimTrack, 1600 dpi 2.4 GHz UNITEK
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ OPTICKÁ MYŠ T060AGY01 SlimTrack, 1600 dpi 2.4 GHz UNITEKSkladom5,86 EUR4,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 800, 1200, 1600 dpi ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz ; Dosah: 10 m ; Senzor: Optická ; Napájanie: 1 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 ;
| Rozlíšenie: | 800, 1200, 1600 dpi (regulované) |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
| Dosah: | 10 m |
| Senzor: | Optická |
| Napájanie: | 1 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (nie je súčasťou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




