- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR ATLO-SD01-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR ATLO-SD01-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ DETEKTOR ATLO-SD01-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom10,93 EUR8,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: dym, cigaretový dym ; Frekvenčné pásmo: 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | dym, cigaretový dym |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : |
| Batéria: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | ≤ 15 µA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | Ø 80 x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




