- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-AKN-MC10
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-AKN-MC10
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MAGNETICKÝ KONTAKT ATLO-AKN-MC10Skladom4,19 EUR3,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: ≥ 15 mm ; Rozsah frekvencie: 433 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie: ≤ 70 m ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | ≥ 15 mm |
| Rozsah frekvencie: | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie: | ≤ 70 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie z batérie: | 1 x Batéria 12V, typ A23 (súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 10 µA Pohotovostný režim ≤ 45 mA Poplachová signalizácia |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






