- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7011-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7011-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7011-W2(868) DAHUANie je skladom34,44 EUR28,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 7 ... 24 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 5 A (max), 0 V ... 36 V DC ; Výstup: NO/NC ; Bezdrôtové: 868 MHz - Obojsmerná komunikácia, Dosah : 1200 m (v otvorenom teréne) ; Vybrané vlastnosti: LED indikácia, núdzový vstup - Signalizácia sabotáže ;
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 7 ... 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 5 A (max), 0 V ... 36 V DC |
| Výstup: | NO/NC |
| Bezdrôtové: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 40 x 34 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




