- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 230V AC
- BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7012-W2(868) DAHUA
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7012-W2(868) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ RELÉOVÝ MODUL ARM7012-W2(868) DAHUASkladom38,62 EUR31,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 100 ... 240 V AC ; Maximálne zaťaženie relé: 13 A (max), 100 V ... 240 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Bezdrôtové 868 MHz, Energy consumption metering, Ovládanie prúdového zaťaženia, Kontrola napätia, LED indikácia, ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 13 A (max), 100 V ... 240 V AC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 40 x 33 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




